Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Príbeh o Zuzanke
 Veronika   16.08.2002   08:47:53 
 RE: Príbeh o Zuzanke
 sonia   19.08.2002   11:44:30 
 RE: Príbeh o Zuzanke
 Min:o)   16.08.2002   10:30:44 
 RE: Príbeh o Zuzanke
 Julia   17.08.2002   21:07:41 
 RE: Príbeh o Zuzanke
 Veronika   19.08.2002   08:35:11 

  Titel : Príbeh o Zuzanke
Autor: Veronika  ()     Datum:  16.08.2002 08:47:53

Chcela by som tento pribeh poslat jednej 20.rocnej dievcine Zuzanke a vsetkym dobrym ludom, ktori navstivia stranku pre anjelikov. Ona si ho uz neprecita, ale viem, ze tam, kde sa nachadza teraz, bude vediet, ze je adresovany pre nu...Je to velmi smutny pribeh, ale bohuzial skutocny pribeh. Zuzka bola jedno mlade krasne dievca, plne zivota a optimizmu, studovala v poslednom rocniku pre diplomovane zdravotne sestry, chcela pracovat na detskom oddeleni a pomahat detickam. Bola mojou kamaratkou. Pise sa mi o tom velmi tazko. Zuzanka zomrela vcera rano 15.augusta 2002. Bola chora, mala zavazne ochorenie astmu, vcera svoj boj s chorobou uz navzdy prehrala a stala sa aj ona anjelikom...Vcera rano sa Zuzke velmi tazko dychalo, chcela si ulahcit dychanie, strekla si aerosolovy spray na zlepsenie dychania, ale nastala u Zuzanky tazka, velmi silna reakcia na liek, doslo k ochrnutiu hlasiviek a priedusiek, uz sa nedokazala nadychnut a zadusila sa. Nepomohol uz ani privolany lekar, Zuzka bola uz anjelikom...Zostala po nej smutiaca rodina, otecko s maminkou, brat a jej snubenec, ktori zazili obrovsku bolest. Je to velmi tazke pre nich a viem, ze sa nikdy so smrtou drahej dcerky, sestry a snubenice nevyrovnaju. Jedine, co im zostane, budu len krasne, ale velmi bolestne spomienky na ich milovanu Zuzku...Zuzanka, dakujeme ti za vsetko, viem, ze raz sa s tebou vsetci znova stretneme...Chcem vas poprosit o modlitbicku za Zuzku a aj za vsetkych malych anjelikov na svete a zazelat vsetkym ludom, ktorym odisiel velmi blizky clovek, vela sil do dalsieho zivota a nadej, ze sa s nimi urcite znova stretnu. Veronika

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: