Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Velka bolest
 marta   27.12.2002   19:15:38 
 RE: Velka bolest
 Zuzana   31.12.2002   16:20:45 
 RE: Velka bolest
 Jana   14.03.2003   18:49:34 
 RE: Velka bolest
 Majka   06.01.2003   10:29:00 
 RE: Velka bolest
 tana   06.03.2003   15:07:39 

  Titel : Velka bolest
Autor: marta  ()     Datum:  27.12.2002 19:15:38

Az dnes spolu s manzelom sme nasli tuto vynikajucu stranku.Po precitani niektorych pribehov sa mi tlacili slzy do oci.
Aj my sme v septembri prisli o prve babatko, ktore zomrelo par dni pred ocakavanym porodom. Prestala som citit pohyby a tak na ULT mi povedali tu hroznu spravu.Bola to pre nas velka rana. Lekari konstatovali, ze nastala torzia pupocnej snury a nasledkom toho prestalo babatko dostavat kyslik. Uz sa nedalo pomoct. Malo 3 kg a 50 cm. Velmi sme plakali. Tak sme sa nan velmi tesili. Nemozem zabudnut na jeho pohyby v brusku, na tu radost. Ked si spomeniem na nasho maleho chlapceka-Lukaska, je mi velmi uzko. Zvlast teraz v tomto vianocnom obdobi, ked vidim v kostole male jaslicky a v nich maleho Jeziska.
Verim, ze pride den a aj my budeme drzat v naruci male dietatko, ktore nam bude v zivote robit radost. Mam velmi dobreho a milujuceho manzela, za ktoreho dakujem Bohu.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: