Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Velka bolest
 marta   27.12.2002   19:15:38 
 RE: Velka bolest
 Zuzana   31.12.2002   16:20:45 
 RE: Velka bolest
 Jana   14.03.2003   18:49:34 
 RE: Velka bolest
 Majka   06.01.2003   10:29:00 
 RE: Velka bolest
 tana   06.03.2003   15:07:39 

  Titel : RE: Velka bolest
Autor: Zuzana  ()     Datum:  31.12.2002 16:20:45

Ahoj Marta

Viem si velmi dobre predstavit ako sa citis. Mne sa nieco podobne stalo pred par dnami. Bola som v 3-tom mesiaci a isla som na ultrazvuk, o ktorom som si bola takmer ista, ze iba potvrdi ze je vsetko v poriadku. Na moje prekvapenie mi vsak lekar povedal, ze dietatku nebije srdiecko, co je na 11-ty tyzden divne........no a upozornil ma ako to moze dopadnut, ako si priroda poradi so "slabym" jedincom. Hovoril to s takym chladnym vyrazom v tvari, akoby som bola len cislo a .."dalsi prosim".
Vies si predstavit ake som mala sviatky. Dietatko este bolo v mojom bruchu ale uz mrtve. Den po Vianociach som zacala krvacat a manzel ma odviezol v krcoch na pohotovost do nemocnice, kde mi urobili v narkoze zakrok a bolo po vsetkom.
Neviem sa s tym zatial zmierit. Aj ked som este necitila ziadne pohy dietatka, ale uz patrilo k nasim planom, vyberali sme mu meno, jednoducho ostalo po jeho odchode nedefinovatelne prazdno.
Napis mi prosim ta, ako to prezivas teraz s odstupom casu, ci to nejako preboli. Aku dlhu dobu ti lekari kazali pockat kym sa pokusite o druhe? Mne minimalne pol roka. Ale neviem ci to dodrzim.
Prajem ti vela stastia.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: