Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Velka bolest
 marta   27.12.2002   19:15:38 
 RE: Velka bolest
 Zuzana   31.12.2002   16:20:45 
 RE: Velka bolest
 Jana   14.03.2003   18:49:34 
 RE: Velka bolest
 Majka   06.01.2003   10:29:00 
 RE: Velka bolest
 tana   06.03.2003   15:07:39 

  Titel : RE: Velka bolest
Autor: tana  ()     Datum:  06.03.2003 15:07:39

Chcela by som vam vsetkym povedat par povzbudivych slov o tom, ze zivot je predsa len krasny a vzdy je sanca dockat sa svojho ziveho anjelika. Vravim to z vlastnej skusenosti. O prve babetko som prisla v 14 tyzdni, ked mi takisto na ultrazvuku a tiez nie zrovna najcitlivejsie oznamili, ze srdiecko nebije a musim absolvovat interupciu. Prekonali sme to s tazkostami s manzelom asi po roku a znova som otehotnela. Uz sme citili pohyby, tesili sme sa ze sme za vodou a dalsi potrat uz nehrozi, vyberali meno a vsetko co k tomu patri, ked som v 24 tyzdni ucitila kontrakcie a uz vsetko islo ako na beziacom pase, predcasnemu porodu sa zabranit uz nedalo a nase vysnene babetko zilo len par hodin. Ale aj to sme prekonali a nakoniec som otehotnela po treti raz a pod silnym psychickym tlakom, v neustalom strachu som predsa len stastne donosila a porodila krasneho zdraveho chlapceka, ktory ma uz tri roky a sme velmi stastni, ale aj tak myslime na nasich anjelikov (krasne ste to nazvali), co tu uz s nami nie su.
Vlastne som len chcela povedat, nevzdavajte sa...raz sa vsetko na dobre obrati....

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: