Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 moja laska
 mirka   29.04.2017   15:34:31 
 RE: moja laska
 zuzana a peto   24.05.2017   09:40:52 
 RE: moja laska
 Judita   01.05.2017   11:54:55 
 RE: moja laska
 mirka   02.05.2017   08:20:52 
 RE: moja laska
 Veronika   10.05.2017   07:06:51 
 RE: moja laska
 zuzana a peto   24.05.2017   09:21:01 
 RE: moja laska
 Veronika   25.05.2017   15:21:39 
 RE: moja laska
 Veronika   25.05.2017   15:26:11 
 RE: moja laska
 Judita   06.05.2017   14:58:22 

  Titel : RE: moja laska
Autor: Judita  ()     Datum:  06.05.2017 14:58:22

Ahoj. Mirka je to ešte moc moc čerstvé. Úplne Ťa chápem a ver mi, že tu každá z nás aj vie ako sa cítiš aká je to obrovská neopísateľná bolesť čo teraz prežívaš. A hlavne tá prázdnota....to je strašné...niekoľko mesiacov dieťatko nosíme pod srdcom potom príde deň s veľkým D a zrazu NIČ iba veľká prázdnota. Na našich anjelikov nikdy nezabudneme vždy tu budú s nami. Raz sa s nimi stretneme a budeme opäť spolu. Ja som si nechala všetky Davidkove hračky ako aj oblečenie čo mal naposledy na sebe v nemocnici. Vieš on žil s nami aj doma. Držkaj sa, skus sa s niečim zamestnať s niečim čo Ťa baví, či si rada robila pred tým než si otehotnela. Ja som taktiež chodievala k psychologicke, ale iba mesiac...necítila som sa o nič lepšie tak som prestala k nej chodiť. Potom som bola stále na PS (play station) čo som nikdy pred tým nechodila a teraz už ani nechodím, ale tam som stále hrala strategické hry a vôbec som nevnímala okolie, ale muž mi to po čase zakázal (čo aj dobre spravil) a tak som začala veľa čítať....proste som stále hľadala niečo len aby som nemyslela na Davidka a na tú bolesť. Potom som si našla túto stránku a bola som tu každý deň....a deň čo deň tu pribudla stále nova a nova mamička, ktorá prišla o svoje dieťatko. Je to niečo strašne. Vieš čo mi pomohlo? Bratova žena porodila rok nato čo Davidko nás opustil....ten malý človiečik mi pomohol. Toľko veľa síl mi dodal a ja som bola opäť šťastná a až vtedy som si uvedomila, že nechcem takto žiť sama, že chcem byť opäť matkou a rok nato sa mi narodil Danko. Takže neboj sa to príde samo len to netreba siliť. Malý Janko zostane vždy s Tebou bude pri Tebe stále

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: