Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 moja laska
 mirka   29.04.2017   15:34:31 
 RE: moja laska
 zuzana a peto   24.05.2017   09:40:52 
 RE: moja laska
 Judita   01.05.2017   11:54:55 
 RE: moja laska
 mirka   02.05.2017   08:20:52 
 RE: moja laska
 Veronika   10.05.2017   07:06:51 
 RE: moja laska
 zuzana a peto   24.05.2017   09:21:01 
 RE: moja laska
 Veronika   25.05.2017   15:21:39 
 RE: moja laska
 Veronika   25.05.2017   15:26:11 
 RE: moja laska
 Judita   06.05.2017   14:58:22 

  Titel : RE: moja laska
Autor: Veronika  ()     Datum:  10.05.2017 07:06:51

Ahoj Mirka je mi do placu ked citam tvoj prispevok.Zazila som trosku iny pripad ale tiez som prisla o prve babatko.Dievcatko.Zomrela mi este v brusku v 9 mes.Dovod?Ze asi to tak malo byt podla ostatnych.Boh dal Boh vzal tieto reci po prirodzenom porode kde mi nemocnica okrem rajskeho plynu aby ma oddialila som myslienok ponukli iba to.V 36 t som lezala v nemocnici s vysokymi pecenovymi testami.Nasadili mi lieky aj taky coby sa vobec ani nemal.Po tyzdni ma pustili domov naco moj gyn.bol nahnevany ze ako toto mohli urobit a pustit ma domov.Bola som naliata vodou cela vypypana pokozka ma nehorazne svrbela..
Chodila som na prehliadbky kazdy tyzden kuvsvojmu dok ten mi aj viac krat bral krv ze radsej.Malicka zila.Az 20.12 mi povedal treba ist do inej nem.moze to skoncit zle.A teraz nastal ta chvila kde mna nepodrzal moj uz byvaly manzel.Kedze to bol cas vianoc ze dovod aby sme boli spolu a nesla do nemocnice.Tie jeho slova si budem pamatat do konca zivota.Narodila sa mi v 38 t mrtva.Bola velka.Vytrapila som sa cez 12 h.Muz?Tiez bol z toho mimo.Avsak nechcel sa so mnou o tom rozpravat.Jedine u koho som nasla oporu bola moja mama.Sestry tie boli horsie na tom ako ja.Zvysok jeho rodiny chcelo na to cim skor zabudnut a to si moja ex svagrina dala oslavu svojich nar na 3 mes vyrocie malej.Dovod?Ze nebol ze iny datum.Neverim.
Dokonca horsie som zazila po ako ju pochovali bez mojho vedomia bez toho aby mi to aspon povedali.Ex asi ten tlak z toho klamania nezvladol a oznamil mi to po pol roku a dalej ze je pochovana v hrobe ich rod.prislusnika ako mi nedovolili urobit pomnnik s pamiatkou na nu.Toto je len dalsi bol na moju dusu.
Otehotnela som cca 4 mes narodil sa mi syncek vysnivany prosila som malicku.V 31 t 5 d vedela som ze ho budem lubit nech by mal aj nieco.Vedela som ze z mojim uz ex to nebude dobre nikdy.Dlhe rozhovory a ziadanie o pomoc o podporu o komunikaciu viazla.
Preto ked mas podporu u svojho manzela budte pri sebe vazte si jeden druheho.Nic nie je horsie ked ta ten druhy nechape a ziada ta aby si uz neplakala aby si o tom nehovorila akoby to bola vec.Bolo to dieta.Malo byt narodene.Zlyhal nemocnica ktora badala ze aku mam vlastne diagnozu.Mala som intrahepatalnu cholestazu gravidnych.Kde po 36 t dietatko zomiera.A ex?Vie ze malu mu neodpustim aj ako sa zachoval ku mne ked som prisla o malu.Depresiami som netrpela a netrpim.Skus zvazit psychologa mna pomahaju terapie.Uz je to 3;5 r skoro neboli to tak postupne tie rany otupeju.Avsak zrada boli viac.Ale to je uz iny pribeh.
Ver ze tvoje teda vase babatko uz sa ma dobre neboli ho to verim ze citis hnev na doktorov to iste som prezivala i ja.Zena ktora si neprejde smrtou vlastneho dietata nevie co to je.Mne pomohla tato stranka.Velmi.Nasla som tu mamicky s ktorymi som si pisavala.Skus po case najst nieco co by ta bavilo.Potesilo.Ak chces plakat plac.Nezadrzuj svoje emocie.Verim ze to obaja zvladnete a vsetko bude v poriadku.Si silna.Mne psychologicka povedala ze som silna avsak jedine kto ma drzal a drzi pri zivote je moj syn.Drzte sa a hadam aj moj pribeh ktory je kusok iny ti ukaze ze na vsetko treba cas a pretpiet bol.Verim ze babatko pride a budete stastni.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: