Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Andilek
 Hanka   24.06.2017   14:46:41 
 RE: Andilek
 Zuzana a Petoÿ   21.07.2017   23:09:40 

  Titel : Andilek
Autor: Hanka  ()     Datum:  24.06.2017 14:46:41


Milé maminky andeličků. Už dva roky se chystám Vám napsat. Pro celou naši rodinu to bylo neuvěřitelné, a tem, kterym o tom povím se ježí chloupky na těle , ale já se i s Vámi musím podělit o ten mas malý zázrak. Náš Davídek by letos oslavil osmé narozeniny. Bolest v našich srdickach stále spí a občas se probudí a donutí nás proplakat celé dny. Před dvěma lety se stalo něco, v co bych nikdy nedoufala. V ten samý den, přesně po 6ti letech se nám narodil malý Kubík. Je to malá, přesná kopie svého zemřelého bratříčka. Kubík mel u porodu stejnou komplikaci jako jeho bráška ale díky úžasnému personálu nemocnice se narodil v pořádku císařským řezem. Tolik let jsem se modlila aby mi bůh Dadulku vrátil. Poslal mi za rok holčičku, Haničku, i když ji ze srdce miluju, porad jsem měla v srdci prázdné místo. Když jsem neplánovaně otěhotněla po třetí, měla jsem šílený strach ale všechno naštěstí dopadlo dobře a já najednou našla nějaký svůj vnitřní klid. Všem Vám strašně moc držím palce aby i Váš nasel nějaký ten malý zázrak. Já si toho hrozne vážím a děkuji každý den za to, že ty svoje tři miláčky mám. Bolest mám v srdci porad, když jsem dnes četla po dlouhé době tuto stránku, pul dne jsem probrecela. Přeji Vám všem hodně síly. Mam Vás ráda

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: