Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Anjelik s modrými očami
 Martina   30.11.2017   23:40:24 

  Titel : Anjelik s modrými očami
Autor: Martina  ()     Datum:  30.11.2017 23:40:24

Ahojte. Cítim sa veľmi skľúčene a jediné mi ostáva sa tu vyrozprávať-vypísať. S priateľom sme boli krátko, no aj tak som ho milovala. Nie som najmladšia, veď 39 nie je vek mladice. Mám jedno 15 ročné dieťa a teraz som vlastne pripustila, že jedno ešte by som chcela. Partner mi ale napísal emailom, že je koniec. To sa snáď dá prežiť, vravím si. Ale o týždeň na to som zistila, že som tehotná. Samozrejme som to povedala aj jemu. Nie som egoista a predsa aj otec má právo na dieťa a vedieť pravdu. V prvom momente ma poslal na potrat, potom povedal, že ako sa ja rozhodnem, tak to bude rešpektovať. Ale so mnou dieťa vychovávať nechce. Zmierila som sa s tým, že je ..... to čo je. Ale predsa je to moje dieťatko. Všetko bolo v poriadku až do času, keď som začala krvácať. Prišla/prišli sme o dieťatko. Je to čerstvé a ja sa s tým neviem vyrovnať. Bývalý partner teraz za mnou chodí a ja mu nerozumiem. Stará sa viac, ako keď som bola tehotná. Neviem, či si čistí svedomie, ale vraj to môžeme skúsiť znova. Má 47, nemá deti a nikdy nebol ženatý. Som z neho v šoku, pretože teraz vôbec nemám náladu riešiť náš vzťah/nevzťah. Vykričala som mu, že keď som ho najviac potrebovala, vykašlal sa na mňa. A teraz? sa hrá na gentlemana? Aký vzťah vlastne teraz chce? Moje/naše dieťatko s jeho krásnymi modrými očami už nevráti. Čo vlastne po mne chce? Minulosť už nevráti, náš modrooký sen už neexistuje. teda môj. Je to možno zmätok, čo tu píšem, ale neviem, kde inde sa vyrozprávať. Ďakujem, že som mohla napísať zopár riadkov, trošku sa mi uľavilo. Pekný večer všetkým prajem ...

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: