Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Milí návštevníci, rada Vám chcem predstaviť Poradenské fórum na internetových stránkach Anjeliky. Na jeho vedenie sa podujal lekár - sám postihnutý stratou dieťatka. Pred niekoľkými rokmi sa jeho manželke predčasne narodili dvojičky chlapci. Obidve detičky od začiatku statočne bojovali o život, žiaľ jeden z chlapčekov po 14 dňoch života musel odísť do nebíčka....
Poradenské fórum je určené všetkým postihnutým rodičom, ktorí stratili dieťatko počas gravidity alebo krátko pred pôrodom, počas neho alebo po pôrode. Môžete položiť otázky týkajúce sa napr. ohrozenia života dieťatka. Taktiež všetky možné otázky k úmrtiu dieťatka od prvých týždňov jeho života až po pôrod. Alebo otázky ohľadom nedostatočne pochopenej, či vysvetlenej príčiny úmrtia a pod.
Prosíme o porozumenie: Otázky zo všeobecno-gynekologickej poradne, nepatria do tohoto fóra. (Jedná sa napríklad o otázky o nepravidelnej menštruácii, problémy s otehotnením, antikoncepcia, liečba zápalov alebo hrčiek na prsníku a pod.; tieto problémy sa riešia v poradniach na mnohých iných internetových stránkach).

 

    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Neviem či patrím medzi vás
 Kristína   07.01.2013   13:50:26 
 RE: Neviem či patrím medzi vás
 ada   11.01.2013   11:06:06 

  Titel : Neviem či patrím medzi vás
Autor: Kristína  ()     Datum:  07.01.2013 13:50:26

Ahoj, neviem ako začať. Bola som na umelom prerušení tehotenstva. Mám výčitky svedomia z toho čo som urobila.
V mojej situácii nebolo asi iné riešenie, lebo som v októbri zobrala poslednú dávku chemoterapie a následne som brala 2x antibiotiká. Z pohľadu mojej onkologičky by bolo ponechanie tehotenstva život ohrozujúce. A preto bolo v podstate zdravotne indikované. Teraz mám však výčitky, čo ak by bolo všetko v poriadku. Kolegyne ma pozorujú, že sa už dlho neusmievam, ale nejde mi to, pretože som veľmi smutná a nemám energiu. Som stále unavená, neviem poriadne spať a stále pretrvávajú u mňa tehotenské nevoľnosti.
UPT bolo vykonané 28.12.2012, bol to 13.týždeň tehotenstva.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: