Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Pane Bože !!!
 Mia   24.05.2002   09:29:53 

  Titel : Pane Bože !!!
Autor: Mia  ()     Datum:  24.05.2002 09:29:53

Ani ma nenapadlo inak začať. Cez slzy čítam tieto nádherné a zároveň kruté stránky. Nádherné preto, lebo je tu toľko lásky pokope... A prečo kruté? Zbytočná odpoveď! Koľko bolesti je v dušiach žien,čo prišli o svoje dieťa...

Denisa, nepoznám ťa, ale takto si predstavujem blízkeho človeka. Neviem, či si veriaca, alebo nie ale je mi to jedno. Pán Boh( ak ozaj nejaký je), má asi voľno, keď nechá umrieť tak očakávané bábätko. Tvoje, alebo niečie iné. Toľko očakávania a starostí a neprinesie to radosť. A niektoré "matky" sú schopné svoje bábätká hodiť do kontajnera!!! čo by za to dali také Denisy ako Ty...

Dúfam, že anjeliky, ktoré sú v nebi,vyprosia u svojho Boha svojich bratov a sestry pre svoje mamy, aby sa im rana na duši zahojila.

Ja ešte nemám deti, ale viem niečo o takej bolesti, lebo môj brat Romanko je spolu s tvojim anjelikom. Aj keď je to teraz jej veľký kamarát, lebo on zomrel už pred 27 rokmi. Ale moja mama má po jeho smrti na srdci ranu, ktorá ešte aj teraz bolí.

Prajem Tebe aj všetkým mamám, ktoré majú hore v nebi svoje anjeliky, aby už nič také neporanilo ich duše.

S pozdravom

Mia.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: