Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Šimonko a Milanko
 Marta   21.08.2017   16:22:06 
 RE: Šimonko a Milanko
 MARTA   22.08.2017   08:36:05 
 RE: Šimonko a Milanko
 Marta   22.08.2017   13:02:43 

  Titel : RE: Šimonko a Milanko
Autor: Marta  ()     Datum:  22.08.2017 13:02:43

Ahoj Marti,nepisala som uz dlho mala Lilianka ma zamestnava,chvalabohu tentoraz vsetko dobre dopadlo,sekciu som mala naplanovanu presne 11 dni pred terminom,presne takto 11 dni pred terminom mi pred dvoma rokmi zomreli moji chlapci v brusku,bolo to velmi tazke,ale mala som len spinalku a ked mi malu ukazali nedokazala som prestat plakat od stastia ze je vsetko ok,anjelickovia nasi si nas ochranili a tak prisla obrovska lutost z toho ze oni tu nie su,ze som s nimi nemohla prezit tu na zemi ani jediny den....strasne chybaju, mala Lilianka nie je nahradou,len dalsim dovodom zit a znova sa aj tesit a Vikinka je skvela sestricka a cele tehotenstvo jej do bruska vravela aby neisla za chlapcami do nebicka ale bola s nami tu...a Lilka uz ma pol roka a robi nam len radost je dobrucka a ja kazdemu vravim ze ju mame za odmenu...Tu obrovsku bolest zo straty dietatka nikomu neprajem,je to obrovsky kriz ktory si budeme niest na pleciach do konca zivota...Aj ja prajem tebe aj celej tvojej rodinke uz len stastne dni a hlavne zdravie...Myslim na vas,nech sa vam dari..

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: