Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 OŠETRENIE HERPES
 Emilia   05.04.2018   16:49:09 
 RE: OŠETRENIE HERPES
 Mene Amber   30.06.2019   11:16:15 

  Titel : OŠETRENIE HERPES
Autor: Emilia  ()     Datum:  05.04.2018 16:49:09

Ahoj všetci, moje meno je Emilia Trpím (HERPES) choroba za uplynulé roky a mala som neustálu bolesť, slabosť, bolesti hlavy a horúce v kolenách. A modliť sa celý deň, mal som veriť v Boha, aby som sa jedného dňa uzdravil. Táto choroba začala cirkulovať po celom mojom tele a podstupovala som liečbu od môjho rodinného lekára, pred niekoľkými týždňami som prišiel do vyhľadávania na internete, ak by som mohol získať akékoľvek informácie týkajúce sa prevencie tejto choroby, pri mojom vyhľadávaní som videl svedectvo niekto, kto bol vyliečený z (hepatitídy B a rakoviny) DR OKODO a ja som prijal e-mailovú adresu tohto DR a ja ho kontaktovať kvôli mojej chorobe, ak môže pomôcť, tak som napísal DR OKODO a povedal mu o mojom HERPES Virus) povedal mi, aby som sa nebál, že som bol vyliečený, ale nebol som si istý, ale ja som to skúsil dobre po všetkých procedúrach a náprave, ktoré mi poskytol DR, menej ako týždeň som začal zažívať zmeny po celom tele a uistil ma, že za pár týždňov budem v poriadku. o niekoľko týždňov neskôr som išiel k lekárovi na test, niekoľko hodín neskôr som dostal výsledok testu potvrdil, že som sa konečne uzdravil, som skočil a bol skutočne šťastný. Takže priatelia sú, ak máte takúto chorobu alebo akýkoľvek iný problém, ktorý môžete zaslať e-mailom na: info.usa.temple@gmail.com) A on tiež zaobchádza s GENITAL WARTS, GONORRHEA, HIV / AIDS, LOW SPERM COUNT, MENOPAUSE DISEASE, PROBLÉM PREGNANCY, SHORTSIGHTEDNESS PROBLÉM, STROKE, Vráťte bývalého milenca alebo manželku / manžela ... DR ďakujem vám za pomoc, že ​​budem navždy spokojný za vašu pomoc. priatelia, prosím, len DR OKODO Have The Cure to Herpes !!! kontaktujte ho teraz na info.usa.temple@gmail.com

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: