Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Anjelik moj
 Zuzana   05.06.2018   09:05:31 
 RE: Anjelik moj
 katarína   05.06.2018   10:35:28 
 RE: Anjelik moj
 Zuzana   09.06.2018   04:06:16 
 RE: Anjelik moj
 Katarína Čibová   09.06.2018   13:37:01 

  Titel : RE: Anjelik moj
Autor: Katarína Čibová  ()     Datum:  09.06.2018 13:37:01

Ahoj Zuzka áno úplne Ti rozumiem a presne viem ako sa cítiš, aj ja chcem moju dcérku držať v náručí, tisnúť si ju silno na srdce, stále neviem pochopiť, prečo nie je so mnou, toto nás bude asi stále bolieť že iné mamičky majú svoje detičky pri sebe a my nie, aj my chceme tie bežné veci starať sa o ne, túliť si ich, pohladkať si ich po líčku, držať za ruku, večer uspávať rozprávkou, objať si ich, vidieť ako kŕmia kačičky, ako skackajú vo vode, šantia na hojdačke, počuť šťastný smiech vidieť úsmev, naše dni sú prázdne, smutné, osamotené, lebo sme opustené našimi anjelikmi, oni sú s nami, ochraňujú nás, ale my chceme byť s nimi a nie aby na nás pozerali spoza obláčikov, naše bábätká majú byť v našom náručí a nie v nebeských oblakoch, odleteli uleteli nám do neba a my máme ako s týmto trápením a samotou a bolesťou, žiaľom každý deň ísť ďalej? v obchodoch vidieť tie detské oblečká dupačky topánočky, všade navôkol vidieť mamičky s deťmi, alebo tehotné mamičky, viem, že tá bolesť neprechádza ani na chvíľočku a myslíme na ne každým úderom svojho srdca, život by sme za ne dali z lásky, stále je bolesť v našom srdci, anjelikovia naši chceme vás tu pri sebe, nedá sa povedať ako hrozne nám chýbate
áno chceme sa tešiť úprimne s mamičkami, ktoré sú šťastné že majú svoje dieťatko ale ostávame s bolesťou srdca a nevieme utíšiť svoj žiaľ a plač a krvácanie nášho srdca
vôbec si to nevyčítaj, my to nie v zlom, naše srdce je len zlomené, lebo máme materinské srdcia, sme mamy, ale naše bábätká nás čakajú v nebi, ale to neznamená, že my nie sme mamy, sme maminky, sme maminky našich anjelikov, ochraňujú nás a posielajú nám pusinky a objatia, vždy keď prší posielajú nám pusinky, aby nás potešili...posielam Ti objatie Tvoje bábätko Tvoje srdiečko je veľmi blízko Teba - nemôže byť ďaleko od srdca svojej maminky, ľúbi ´Ta, som si istá, že Tvoje srdiečko je veľmi veľmi blízko Tvojho priam sa ho dotýka ako keby bolo na Tvojej hrudi... jeho psychické srdiečko bije! To neprestalo nikdy biť! a veľmi ťa ľúbi... je s Tebou. je stále s tebou... myslím na teba

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: