Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Sofinka narodeninky
 Zuzka a Peto   24.05.2019   10:14:09 
 RE: Sofinka narodeninky
 Mene Amber   30.06.2019   11:16:35 
 RE: Sofinka narodeninky
 lenka a mato   28.05.2019   21:24:13 

  Titel : RE: Sofinka narodeninky
Autor: Mene Amber  ()     Datum:  30.06.2019 11:16:35

Ahoj všichni! I, m zde prozkoumat blogy a fórum o nádherné a nejbezpečnější lék na (Herpes Virus). Byl jsem pozitivní na smrtící virus zvaný herpes a já jsem ztratil naději, protože jsem byl ven vrhal a odmítl dokonce i mé přátele skříně. Hledal jsem on-line, abych věděl a vyptával se na lék na Herpes a já jsem četl někoho svědectví o tom, jak byl vyléčen z Herpes, tak jsem se rozhodl kontaktovat stejného bylinkáře, protože vím, že příroda má moc léčit všechno. kontaktoval jsem ho, abych věděl, jak mi může pomoci a on mi řekl, že se nebudu bát, že mě uzdraví přírodními bylinami od Boha! po dvou dnech, kdy ho kontaktoval, mi řekl, že lék je připraven a poslal mi ho přes DHL a po 3 dnech se mi dostal! Použil jsem med, když mě instruoval (Ráno a VEČER) a byl jsem vyléčen! jeho opravdu jako sen, ale jsem tak šťastný! to je důvod, proč jsem se rozhodl také přidat další komentář k Němu tak, že více může být zachráněno stejně jako já! a pokud potřebujete jeho pomoc, můžete mu poslat e-mail na adresu purenaturalhealer@gmail.com nebo whatsapp +2348105150446
Zuzka a Peto napisal/a:
-------------------------------
Ahoj lasenka naša, dnes je presne 9 rokov, co si prisla na svet a zaroven aj z neho odišla. Boli to stale, chýbaš nam a denno denne myslíme na Teba. Tvoje sestričky Ta ľúbia a vedia , ze si tam niekde v nebicku,ze ich chránis a dávaš na ne pozor. Ľubime Ta lasenka naša a navždy zostanes v našich srdciach s v našej mysli. Prajeme krásnu anjelikovsku oslavu so všetkými anjelmi v nebi. Pa miláčik spinkaj sladko

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: