Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Strata dietata
 Lucia   03.04.2003   14:17:15 
 RE: Strata dietata
 Denisa   09.04.2003   22:38:12 
 RE: Strata dietata
 mariana   29.04.2003   10:17:38 

  Titel : RE: Strata dietata
Autor: Denisa  ()     Datum:  09.04.2003 22:38:12

Milá Lucia
Veľmi smutný príbeh. Ja osobne z tvojho rozprávania viac považujem za veľmi neľudskú tú pôrodnú ženu (ako tvoju starú mamu), ona spáchala ten čin, že dieťatko nechala úplne vedome umrieť. Tvoja stará mama bola určite pod jej vplyvom a ja mám z toho celého taký pocit, že dieťatko nebolo určite želané (z akých príčin?je všetko pod rúškom tajomstva). Myslím, že tvoja starká pod tým celé roky veľmi trpí, i keď sa to možno na prvý okamih nezdá. Som však presvedčená, že jej bolesť v jej vnútri je veľmi veľká. Možno raz nájdete k sebe cestu a ona Ti dokáže vyrozprávať, prečo vlastne svoje prvé dieťa nechcela....

Cez tento tvoj príbeh som sa musela zamyslieť nad dnešnou modernou dobou, kde sa nám cez o veľa vyspelejšiu medicínu podarí prerušiť kedykoľvek neželané tehotenstvo. Vieme bez mihnutia oka zmariť život dieťaťa a ešte aj s vedomím, že o nič nejde.... Je to vlastne presne to isté ako v tvojom príbehu, nechcené dieťatko jednoducho nechali umrieť ....


  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: