Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 První smutné velikonoce
 Jarka   19.04.2003   12:45:53 
 RE: První smutné velikonoce
 Ilona   25.04.2003   13:33:22 
 RE: První smutné velikonoce
 Denisa   21.04.2003   21:54:39 

  Titel : RE: První smutné velikonoce
Autor: Ilona  ()     Datum:  25.04.2003 13:33:22

Jarko, přečetla jsem si všechny Vaše příspěvky a sedím tady a brečím. Tak hrozně je mmi Vás líto. Mám také jediného syna, je mu sedmnáct a teprve teď jsem si uvědomila jak málo si říkáme, že se máme rádi. Stačí jediný okamžik a tomu druhému už to nikdy nepovíme. Kdyby se Jakubovi něco stalo, byla bych na tom stejně jako vy, obávám se, že taková událost by nás s manželem víc rozdělila, než stmelila. Každý reagujeme jinak a jsme dost rozdílné povahy. A druhé dítě bych už mít nemohla, o druhé dítě jsme přišli, když jsem byla pátý měsíc těhotná a teď už je mi čtyřicet. Pocity, které popisujete, přesně znám, přišla jsem takhle před desti roky o nejlepšího kamaráda, tragicky zahynul ve Vídni. Nejhorší byly okamžiky těsně po probuzení - těch pár vteřin, než Vám to dojde, že se to všechno skutečně stalo a on už tady není. Dneska už na něj dokážu myslet bez toho, abych brečela a je pravda, že čas tu bolest otupí. Váš případ je trochu jiný, přišla jste o syna, pro mě naprosto nepředstavitelná situace. Moc Vám držím palce, držte se .....Ilona

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: