Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Milí návštevníci, rada Vám chcem predstaviť Poradenské fórum na internetových stránkach Anjeliky. Na jeho vedenie sa podujal lekár - sám postihnutý stratou dieťatka. Pred niekoľkými rokmi sa jeho manželke predčasne narodili dvojičky chlapci. Obidve detičky od začiatku statočne bojovali o život, žiaľ jeden z chlapčekov po 14 dňoch života musel odísť do nebíčka....
Poradenské fórum je určené všetkým postihnutým rodičom, ktorí stratili dieťatko počas gravidity alebo krátko pred pôrodom, počas neho alebo po pôrode. Môžete položiť otázky týkajúce sa napr. ohrozenia života dieťatka. Taktiež všetky možné otázky k úmrtiu dieťatka od prvých týždňov jeho života až po pôrod. Alebo otázky ohľadom nedostatočne pochopenej, či vysvetlenej príčiny úmrtia a pod.
Prosíme o porozumenie: Otázky zo všeobecno-gynekologickej poradne, nepatria do tohoto fóra. (Jedná sa napríklad o otázky o nepravidelnej menštruácii, problémy s otehotnením, antikoncepcia, liečba zápalov alebo hrčiek na prsníku a pod.; tieto problémy sa riešia v poradniach na mnohých iných internetových stránkach).

 

    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 otehotnenie po prvom potrate
 daniela   09.10.2013   18:45:18 
 RE: otehotnenie po prvom potrate
 Jamesinka   12.10.2013   22:56:59 

  Titel : RE: otehotnenie po prvom potrate
Autor: Jamesinka  ()     Datum:  12.10.2013 22:56:59

Ahoj Dani,

je mi velmi luto, ze musis patrit k nam, maminkam anjelikov... Preco si v tomto stadiu tehotenstva potratila, Ti nikto nepovie. Najvacsia pravdepodobnost je asi chybne spojenie vajicka a spermie, embryo rastie ale len do urciteho stadia a potom prestane. Stava sa to aj neskor, aj ked uz srdiecko bije, ze zo dna na den prestane a dietatko sa zacne "scvrkavat", je to bohuzial bezne do konca 12. tt.

S otehotnenim po kyrete je to tak, ze kazdy lekar Ti povie inak. Mne hovorili medzi 1 mesiacom (teda po prvom cykle sa mozeme snazit) a rokom (to boli take starsie rocniky lekarov. Skusili sme to po styroch mesiacoch a narodilo sa nam zdrave dietatko, syn, uz bude mat 4 roky.

Na podporu tehotenstva a pripravu na otehotnenie si mozes vypytat od lekara duphaston. Berie sa preventivne, podporuje cinnost zlteho telieska a neskor sa dava aj pri hroziacom potrate vo vacsich davkach. Drzim palce, Dani, nech sa skoro tesis z drobceka v naruci!

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: