Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Milí návštevníci, rada Vám chcem predstaviť Poradenské fórum na internetových stránkach Anjeliky. Na jeho vedenie sa podujal lekár - sám postihnutý stratou dieťatka. Pred niekoľkými rokmi sa jeho manželke predčasne narodili dvojičky chlapci. Obidve detičky od začiatku statočne bojovali o život, žiaľ jeden z chlapčekov po 14 dňoch života musel odísť do nebíčka....
Poradenské fórum je určené všetkým postihnutým rodičom, ktorí stratili dieťatko počas gravidity alebo krátko pred pôrodom, počas neho alebo po pôrode. Môžete položiť otázky týkajúce sa napr. ohrozenia života dieťatka. Taktiež všetky možné otázky k úmrtiu dieťatka od prvých týždňov jeho života až po pôrod. Alebo otázky ohľadom nedostatočne pochopenej, či vysvetlenej príčiny úmrtia a pod.
Prosíme o porozumenie: Otázky zo všeobecno-gynekologickej poradne, nepatria do tohoto fóra. (Jedná sa napríklad o otázky o nepravidelnej menštruácii, problémy s otehotnením, antikoncepcia, liečba zápalov alebo hrčiek na prsníku a pod.; tieto problémy sa riešia v poradniach na mnohých iných internetových stránkach).

 

    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Prosba o vyplnenie dotazníka
 Dama72   26.03.2018   08:29:09 

  Titel : Prosba o vyplnenie dotazníka
Autor: Dama72  ()     Datum:  26.03.2018 08:29:09

Ahojte mamičky anjelikov, idem k Vám prosbou o pomoc ...
Pracujem ako pôrodná asistentka a píšem prácu na tému: "Prežívanie žien po perinatálnej strate - špecifické aspekty starostlivosti". Chcela by som Vás, ktoré ste niečim podobným prešli - pôrod mŕtveho plodu alebo včasné novorodenecké úmrtie, spontánny potrat a potrat zo zdravotných indikácií) poprosiť o pomoc pri vyplnení dotazníka. Vaša reálna skúsenosť by mohla prispieť k lepšiemu chápaniu žien a ku skvalitneniu starostlivosti práce. Za váš čas venovaný môjmu dotazníku vám veľmi pekne ďakujem.
https://goo.gl/forms/wCzIhWcizWRX4Qnt1

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: