Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Milí návštevníci, rada Vám chcem predstaviť Poradenské fórum na internetových stránkach Anjeliky. Na jeho vedenie sa podujal lekár - sám postihnutý stratou dieťatka. Pred niekoľkými rokmi sa jeho manželke predčasne narodili dvojičky chlapci. Obidve detičky od začiatku statočne bojovali o život, žiaľ jeden z chlapčekov po 14 dňoch života musel odísť do nebíčka....
Poradenské fórum je určené všetkým postihnutým rodičom, ktorí stratili dieťatko počas gravidity alebo krátko pred pôrodom, počas neho alebo po pôrode. Môžete položiť otázky týkajúce sa napr. ohrozenia života dieťatka. Taktiež všetky možné otázky k úmrtiu dieťatka od prvých týždňov jeho života až po pôrod. Alebo otázky ohľadom nedostatočne pochopenej, či vysvetlenej príčiny úmrtia a pod.
Prosíme o porozumenie: Otázky zo všeobecno-gynekologickej poradne, nepatria do tohoto fóra. (Jedná sa napríklad o otázky o nepravidelnej menštruácii, problémy s otehotnením, antikoncepcia, liečba zápalov alebo hrčiek na prsníku a pod.; tieto problémy sa riešia v poradniach na mnohých iných internetových stránkach).

 

    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Prožívání ztráty dítěte ze strany rodičů
 Tereza   27.08.2019   13:18:43 

  Titel : Prožívání ztráty dítěte ze strany rodičů
Autor: Tereza  ()     Datum:  27.08.2019 13:18:43

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o pomoc při psaní mé diplomové práce. Zabývám se v ní prožíváním ztráty dítěte ze strany rodičů. Cílem mého výzkumu je mimo jiné zjistit, jaké povědomí mají truchlící rodiče o možné pomoci u nás, co jim pomáhá atd... Na základě získaní těchto informací by práce poté sloužila jako podpůrný materiál pro ty, kteří obdobnou ztrátu prožívají a zdráhají se vyhledat odborníka. Výzkum bude probíhat prostřednictvím rozhovoru s rodiči, vše je naprosto anonymní a diskrétní. Vzhledem k mé profesi (krizový intervent a poradce pro pozůstalé) si skutečně zakládám na důvěře jak svých klientů, tak zároveň respondentů pro tento výzkum. Prosím zájemce, aby se ozvali do soukromé zprávy. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat. Uvítám sdílení toho příspěvku i možná doporučení, kam se ještě se žádostí obrátit.. Moc dekuji :)

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: