Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Milí návštevníci, rada Vám chcem predstaviť Poradenské fórum na internetových stránkach Anjeliky. Na jeho vedenie sa podujal lekár - sám postihnutý stratou dieťatka. Pred niekoľkými rokmi sa jeho manželke predčasne narodili dvojičky chlapci. Obidve detičky od začiatku statočne bojovali o život, žiaľ jeden z chlapčekov po 14 dňoch života musel odísť do nebíčka....
Poradenské fórum je určené všetkým postihnutým rodičom, ktorí stratili dieťatko počas gravidity alebo krátko pred pôrodom, počas neho alebo po pôrode. Môžete položiť otázky týkajúce sa napr. ohrozenia života dieťatka. Taktiež všetky možné otázky k úmrtiu dieťatka od prvých týždňov jeho života až po pôrod. Alebo otázky ohľadom nedostatočne pochopenej, či vysvetlenej príčiny úmrtia a pod.
Prosíme o porozumenie: Otázky zo všeobecno-gynekologickej poradne, nepatria do tohoto fóra. (Jedná sa napríklad o otázky o nepravidelnej menštruácii, problémy s otehotnením, antikoncepcia, liečba zápalov alebo hrčiek na prsníku a pod.; tieto problémy sa riešia v poradniach na mnohých iných internetových stránkach).

 

    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Ako zvládnuť ďalšie tehotenstvo po strate
 Peťa   23.01.2023   21:49:41 
 Strata bábätka po indik. upt
 Anyja2b   20.01.2024   21:55:46 
 RE: Ako zvládnuť ďalšie tehotenstvo po strate
 Jana   21.08.2023   11:14:57 

  Titel : Ako zvládnuť ďalšie tehotenstvo po strate
Autor: Peťa  ()     Datum:  23.01.2023 21:49:41

Neviem, či sa tu nájde niekto, kto odpíše.. Prišli sme o miminko v 35 týždni tehonstva. Bol to šok a bolo ťažké sa s tým ako tak vyrovnať. Všetci radili čo najrýchlejšie začať nanovo. To ale nie je také ľahké. Najprv som sa s tým chcela aspoň trochu vyrovnať. Začína sa u mňa prejavovať túžba znovu to skúsiť. Ale zároveň mám obrovský strach ako to vôbec zvládnem. Lebo viem, že sa budem veľmi báť. Nájde sa tu niekto kto to zvládol? Kto poradí ako nepanikáriť a ako to čo najlepšie zvládnuť?

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: