Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Milí návštevníci, ako už väčšina z Vás vie, ikonka - naše detičky - je venovaná všetkým rodičom, ktorí majú za sebou trpkú skúsenosť straty dieťatka, no nestratili odvahu žiť ďalej. Fotografie detičiek sú svedectvom toho, že i po ťažkých životných skúsenostiach, už v mnohých rodinách zasvietilo slniečko nádeje a šťastia v podobe krásnych detičiek.
Avšak životný úsek rodičov počas snaženia sa o ďalšie dieťatko alebo počas očakávania jeho príchodu na svet, je častokrát veľmi ťážké obdobie plné neistoty a obáv.

Preto by som chcela venovať toto fórum všetkým rodičom, ktorí majú svojich anjeličkov v nebíčku a chcú mať ďalšie miminko. Je venované rodičom - mamičkám, ktoré túžobne očakávajú svoje bábätko a chceli by prispieť do diskusie ako to prežívajú, aké sú ich každodenné radosti, či starosti.

Taktiež chcem fórum venovať všetkým, ktorí nám môžu napísať ako im život plynie ďalej, ako sa vyrovnali a popasovali so svojím životným úderom po strate dieťatka.

Toto diskusné fórum by som jednoducho chcela nazvať a život ide ďalej ....
 


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 stale to boli
 Fany   25.06.2011   21:53:25 
 RE: stale to boli
 Zanet   26.06.2011   17:45:08 

  Titel : stale to boli
Autor: Fany  ()     Datum:  25.06.2011 21:53:25

Zdravim vas.Uz dlho som na tejto stranke nebola,lebo som nemala nato dost sil.Uz budu dva roky co nas opustil nas milovany syncek Pavelko.Aj ked nemal ani dva rocky zazila som s nim toho velmi vela aj toho zleho ale hlavne dobreho a stastneho bol uzasny a premna stale bude.Dala som mu vsetku svoju lasku a nikdy nanho nezabudnem.Aj ked mame dalsie dieta dievcatko vola sa Mia a ma pol roka neviem prestan nanho mysliet a stava sa,ze ju oslovujem ako som oslovovala jeho.vyzera ako on ako jeho kopia.Strasne mi chyba a stale nanho myslim a niekedy citim ako keby primne naozaj bol.Stale to boli a boliet bude.Anjelik moj lubim ta a stale budem navzdy

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: