Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Milí návštevníci, ako už väčšina z Vás vie, ikonka - naše detičky - je venovaná všetkým rodičom, ktorí majú za sebou trpkú skúsenosť straty dieťatka, no nestratili odvahu žiť ďalej. Fotografie detičiek sú svedectvom toho, že i po ťažkých životných skúsenostiach, už v mnohých rodinách zasvietilo slniečko nádeje a šťastia v podobe krásnych detičiek.
Avšak životný úsek rodičov počas snaženia sa o ďalšie dieťatko alebo počas očakávania jeho príchodu na svet, je častokrát veľmi ťážké obdobie plné neistoty a obáv.

Preto by som chcela venovať toto fórum všetkým rodičom, ktorí majú svojich anjeličkov v nebíčku a chcú mať ďalšie miminko. Je venované rodičom - mamičkám, ktoré túžobne očakávajú svoje bábätko a chceli by prispieť do diskusie ako to prežívajú, aké sú ich každodenné radosti, či starosti.

Taktiež chcem fórum venovať všetkým, ktorí nám môžu napísať ako im život plynie ďalej, ako sa vyrovnali a popasovali so svojím životným úderom po strate dieťatka.

Toto diskusné fórum by som jednoducho chcela nazvať a život ide ďalej ....
 


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Su tomu len dva dni.
 Marianna   17.08.2013   18:53:47 
 RE: Su tomu len dva dni.
 Sona   05.05.2017   21:38:54 
 RE: Su tomu len dva dni.
 Lucia   20.08.2013   22:25:14 
 RE: Su tomu len dva dni.
 aurri   18.08.2013   20:52:26 
 RE: Su tomu len dva dni.
 Sona   21.08.2013   14:59:48 
 RE: Su tomu len dva dni.
 Jamesinka   03.10.2013   18:08:46 

  Titel : Su tomu len dva dni.
Autor: Marianna  ()     Datum:  17.08.2013 18:53:47

Zomrel nam krasny 10 dnovy anjelik. Nadherne zdrave dievcatko. Bez varovania, nahle. Udusila sa mlieckom,ja som ju cely cas mala v nositku pre novorodencov ako vzdy. Neplakala, nekaslala, bola stale teplucka. Tichucko spinkala . Zrazu prestala reagovat, ale bolo to tak rychle, ze ani my, ani sanitka jej uz nedokazali pomoct. Stale vidim pred ocami jej bezvladne telicko a budem si navzdy vycitat, ze som ju zabila. Diagnoza bola SIDS, ale keby som si vsimla, ze nedycha len o trochu skorej mohla som ju zachranit...je to ako surrealny sen. Bola tak silna a zdrava a nekonecne krasna. Stale to nedokazem vnimat ako realitu, neviem si to uvedomit. Chvilkami citim obtovske navaly depresie, beznadeje. Neviem,ako zit dalej, co bude dalej. Zelam si len jedine, vediet vratit cas. Staci len 2 dni dozadu.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: