Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Milí návštevníci, ako už väčšina z Vás vie, ikonka - naše detičky - je venovaná všetkým rodičom, ktorí majú za sebou trpkú skúsenosť straty dieťatka, no nestratili odvahu žiť ďalej. Fotografie detičiek sú svedectvom toho, že i po ťažkých životných skúsenostiach, už v mnohých rodinách zasvietilo slniečko nádeje a šťastia v podobe krásnych detičiek.
Avšak životný úsek rodičov počas snaženia sa o ďalšie dieťatko alebo počas očakávania jeho príchodu na svet, je častokrát veľmi ťážké obdobie plné neistoty a obáv.

Preto by som chcela venovať toto fórum všetkým rodičom, ktorí majú svojich anjeličkov v nebíčku a chcú mať ďalšie miminko. Je venované rodičom - mamičkám, ktoré túžobne očakávajú svoje bábätko a chceli by prispieť do diskusie ako to prežívajú, aké sú ich každodenné radosti, či starosti.

Taktiež chcem fórum venovať všetkým, ktorí nám môžu napísať ako im život plynie ďalej, ako sa vyrovnali a popasovali so svojím životným úderom po strate dieťatka.

Toto diskusné fórum by som jednoducho chcela nazvať a život ide ďalej ....
 


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Mathiasko
 GABIKA   12.11.2015   19:41:02 
 RE: Mathiasko
 Hanka   14.12.2015   21:42:09 
 RE: Mathiasko
 Nika   11.04.2016   15:26:14 

  Titel : RE: Mathiasko
Autor: Nika  ()     Datum:  11.04.2016 15:26:14

Paní Gabiko kladla jsem si stejne otázky proč ode?la moje holčička nastesti jsem na?la stránky Duchovni pomoc kyticka-skvělá paní která me vysvětlila vse okolo moje holčičky i to proč ode?la a ze se me vrátí kdyz tomu budu ze srdce věřit..doporučuji její stránky a vam hodne sily a viry ze vse na svuj smysl a ?těstí se brzo dočkáte..

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: