Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Milí návštevníci, ako už väčšina z Vás vie, ikonka - naše detičky - je venovaná všetkým rodičom, ktorí majú za sebou trpkú skúsenosť straty dieťatka, no nestratili odvahu žiť ďalej. Fotografie detičiek sú svedectvom toho, že i po ťažkých životných skúsenostiach, už v mnohých rodinách zasvietilo slniečko nádeje a šťastia v podobe krásnych detičiek.
Avšak životný úsek rodičov počas snaženia sa o ďalšie dieťatko alebo počas očakávania jeho príchodu na svet, je častokrát veľmi ťážké obdobie plné neistoty a obáv.

Preto by som chcela venovať toto fórum všetkým rodičom, ktorí majú svojich anjeličkov v nebíčku a chcú mať ďalšie miminko. Je venované rodičom - mamičkám, ktoré túžobne očakávajú svoje bábätko a chceli by prispieť do diskusie ako to prežívajú, aké sú ich každodenné radosti, či starosti.

Taktiež chcem fórum venovať všetkým, ktorí nám môžu napísať ako im život plynie ďalej, ako sa vyrovnali a popasovali so svojím životným úderom po strate dieťatka.

Toto diskusné fórum by som jednoducho chcela nazvať a život ide ďalej ....
 


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Uvítanie
 Denisa   22.04.2003   23:14:51 

  Titel : Uvítanie
Autor: Denisa  ()     Datum:  22.04.2003 23:14:51

Chcela by som pozdraviť všetkých návštevníkov stránok Anjeliky a poďakovať za všetky milé ohlasy a príspevky, ktoré ste nám zaslali.
Som nesmierne šťastná, že mnohým z Vás prinášajú stránky potešenie, či úľavu do všedných dní.
Pevne verím, že i toto nové diskusné fórum sa bude vyvíjať k Vašej spokojnosti a prispeje k otvoreniu diskusie o rodičoch, ich ďalšom živote (po trpkej bolesti) a samozrejme diskusie o ich, často krát tak dlho a s nesmiernou láskou očakávaných, detičkách.
Verím, že si za pomoci otvorenej diskusie budeme môcť dávať vieru, silu a odvahu do ďalších dní. Taktiež sa vzájomne podporiť, či poradiť si.

Zo srdca Vám želám veľa lásky, zdravia a šťastia
srdečne pozdravuje
Vaša Denisa

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: