Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 potraty
 Lucia   05.03.2002   10:59:50 
 RE: potraty
 Lucia   08.10.2002   14:17:04 
 RE: potraty
 ildi   08.04.2002   12:54:41 
 RE: potraty
 Lucia   16.04.2002   15:42:33 
 RE: potraty
 Jája (38)   05.04.2002   21:05:55 
 RE: potraty
 Jana N.   07.03.2002   22:59:04 
 genetika
 Lucia   08.03.2002   10:00:01 
 RE: potraty
 Denisa   06.03.2002   13:36:07 

  Titel : RE: potraty
Autor: Denisa  ()     Datum:  06.03.2002 13:36:07


Milá Lucia

Veľmi ma potešil tvoj príspevok, no najmä Tvoj postoj k životu, že nestrácaš nádej. Myslím, že je to veľmi dôležité a zo srdca Ti želám, aby si za svoju trpezlivosť a pevnú vieru bola vrchovato odmenená.

Cítim veľmi s Tebou a je mi nesmierne ľúto, že už máš za sebou dve tak ťažké straty. Zakaždým to veľmi bolí, bez ohľadu na to, ako dlho boli detičky medzi nami na tomto svete.
Poradiť Ti žiaľ z lekárskej praxe neviem, čo by si mala podniknúť alebo na koho sa obrátiť, nemám žiadne skúsenosti. No snažím sa získať pomoc od lekárov - gynekológov, ktorí by nám mohli prípadne otázky na tému zdravia na stránkach Anjelikov zodpovedať. Dúfam, že už v krátkom čase sa niekto na túto úlohu podujme a bude mnohým mamičkám veľkou oporou.
čo sa týka pohrebu, máš pravdu, opis nájdeš i v rubrike "Ako pomôcť - posledná rozlúčka", je tam v krátkosti spísaný zákon Slovenskej repbubliky. Ale to neznamená, že ty si svojim detičkám nemôžeš dať meno, Tvojom srdiečku už majú isto svoje pevné miestečko, taktiež pre ne môžme v každom prípade vytvoriť spomienkové stránky. Stránky Anjelikov sú tu pre to, aby rodič, ktorý kedykoľvek a akokoľvek stratil svoje dieťatko našiel oporu, bol pochopený v jeho hlbokom zármutku a nie zavrhnutý na pospas mlčania a vnútorného trápenia sa.
Tiež ak by si chcela viesť za svoje detičky omšu, kľudne o to požiadaj svojho farára alebo kostol, ktorý zväčša navštevuješ. Nemyslím si, že by si sa práve v kruhu duchovných pracovníkov mala stretnúť s nepochopením. Sama som to urobila, z vlastnej skúsenosti som nemala žiadne problémy a za moju dcérku sa viedla omša, teda omša by bola vedená tak či tak, no bolo v nej integrované modlenie sa za všetkých, ktorí nás opustili v tom týždni.

Všetko dobré Ti želá
Denisa

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: