Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Pozdrav andílk?m
 Michala   07.03.2002   07:52:16 
 Díky, Michalo!
 Eva M.   08.03.2002   09:05:29 
 RE: Díky, Michalo!
 LENKA   09.11.2015   21:12:17 
 RE: Díky, Michalo!
 Michala   11.03.2002   08:21:33 

  Titel : Pozdrav andílk?m
Autor: Michala  ()     Datum:  07.03.2002 07:52:16

Ahoj,

Víte já opravdu z celého srdce věřím, že všechy ty dětičky jsou někde nad námi a dávají na nás pozor. U nás to všechno bylo možná o něco jednodušší, protože už jsme několik měsíců dopředu věděli,že naše sluníčko už s námi dlouho nebude, a že není naděje. Užívali jsem si tedy života na plno a měli jsme spoustu času na loučení. Nebyl to pro nás potom takový šok, jako když milovaná bytost odejde nečekaně a vy pak přemýšlíte, co všechno jste jí chtěli říct a nestihli jste to. Náš brouček mohl být s námi několik posledních měsíců doma místo v nemocnici,kde strávil převážnou část svého života. A ty měsíce bych nevyměnila za nic na světě.Bylo to nejkrásnější období našeho života i když jsem věděli, že každý den může být ten poslední. A jak tady píšete, že nejlepším lékem na ztrátu dítěte je další dítě, tak s tím musím jedině souhlasit. Jsem totiž v sedmém měsíci a chystám se porodit našemu andílku sestřičku.Nevím jak to dokázal, ale před šesti měsíci mi jednou ráno v postýlce řekl, že až se jeho sestřička narodí, tak jí mám od něho vyřídit, že jí má moc rád a vždycky bude s ní i když ona ho nikdy neuvidí. Jenomže já v té době neměla tušení, že jsem těhotná. Vůbec jsem si tenkrát sama sebe nevšímala a všechnu svoji pozornost jsem věnovala synovi a tak se stalo,že jsem si toho prostě nevšimla. Až když mi brouček řekl o sestřičce, tak jsem si uvědomila, že je to vlastně docela možné a letěla k lékaři. Ten mi to potvrdil a o pár měsíců později mi potvrdil i to, že to bude holčička. Když jsem se syna ptala, tak to věděl, tak se jen kouzelně usmál a řekl, že to prostě tak zařídil aby nám tu nebylo smutno až bude muset odejít. Jen moc a moc litoval, že sestřičku neuvidí. A bohužel i to se vyplnilo. Musel odejít dřív než bude malá na světě.A proto věřím, že všichni andílci jsou někde schovaní před našimi zraky,ale pořád jsou s námi a bdí nad námi.

S láskou všem andílkům

Michala

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: