Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Pozdrav andílk?m
 Michala   07.03.2002   07:52:16 
 Díky, Michalo!
 Eva M.   08.03.2002   09:05:29 
 RE: Díky, Michalo!
 LENKA   09.11.2015   21:12:17 
 RE: Díky, Michalo!
 Michala   11.03.2002   08:21:33 

  Titel : RE: Díky, Michalo!
Autor: Michala  ()     Datum:  11.03.2002 08:21:33

Mockrát Vám děkuji za Vaše přání. Víte taky jsem nemohla ze začátku pochopit jak je možné, že syn toho tolik věděl. Byla jsem velmi racionálně založený člověk a vůbec jsem to nemohla pochopit. Ale měli jsme štěstí v tom, že po dobu života našeho syna jsme žili v zahraničí, kde je spousta odborníků i na věci "mezi nebem a zemí". A tak jsme se ptali a všichni se shodli na tom, že děti prostě vidí a vědí to, co dospělým zůstává utajeno. Začala jsem tedy zkoušet vidět svět očima syna. Bez předsudků, bariér, lží a strachu. Nakonec jsem se to naučila a úplně změnila své myšlení. Jinak bych dnes nemohla věřit tomu, že syn i když ho nevidíme, je stále s námi a je šťastný. To je to co nás s manželem drží nad vodou a pomáhá nám překlenou zlobu některých lidí, kteří nám vyčítají, že jsme si pořídili náhradní dítě a ani jsme nepočkali než malý odejde. Nebo, že jsme nedůvěřovali českým lékařům a raději odešli za oceán. Přitom sami čeští lékaři nám to doporučili, protože se synovou vzácnou chorobou neměli žádné zkušenosti.Jasně nám řekli, že pokud máme na to abychom to zkusili tak je to jediná možnost jak mít alespoň nějakou naději a možná i pár společných let. Lidská závist je tou nejhorší vlastností a bolí nás teď ze všeho nejvíc.

Posílám pozdrav všem andílkům a i těm, kteří v ně věří.

Michala

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: