Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Taky to znám
 Dana   10.04.2002   08:53:18 
 RE: Taky to znám
 Denisa   20.04.2002   00:03:32 

  Titel : RE: Taky to znám
Autor: Denisa  ()     Datum:  20.04.2002 00:03:32

Milá Dana
Tvoja správa ma hlboko zasiahla, a pravdu povediac, dlho som sa zamýšľala nad napísaním aspoň týchto pár riadkov.
Žiaľ nemôžem sa na nič iné zmôcť, iba toľko, že je strašné pred aké rozhodnutia nás v dnešnej dobe lekárska veda dokáže postaviť. A skutočne neviem a mám pochyby, či je dobré čo nám umožňuje alebo nám škodí. či vôbec postúpila dopredu alebo nie..... Hlboko o tom premýšľam ...., keďže mne nik nedokázal zachrániť zdravú dcérku a Vás zas postavili pred tak strašne ťažké rozhodnutie, ktoré by som nikomu na svete nepriala.

Tvoju bolesť a prázdnotu, akú pociťuješ, veľmi dobre chápem a cítim skutočne s Tebou, myslím, že pre rodiča nie je nič bolestivejšie ako stratiť vlastné dieťatko.
Želám Ti veľa sily, veľa zdravia i šťastia do ďalšieho života. Myslím, že tú silu a šťastie už nachádzate vo Vašom malom Tomáškovi.
Všetko dobré
Denisa

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: