Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Milí návštevníci, ako už väčšina z Vás vie, ikonka - naše detičky - je venovaná všetkým rodičom, ktorí majú za sebou trpkú skúsenosť straty dieťatka, no nestratili odvahu žiť ďalej. Fotografie detičiek sú svedectvom toho, že i po ťažkých životných skúsenostiach, už v mnohých rodinách zasvietilo slniečko nádeje a šťastia v podobe krásnych detičiek.
Avšak životný úsek rodičov počas snaženia sa o ďalšie dieťatko alebo počas očakávania jeho príchodu na svet, je častokrát veľmi ťážké obdobie plné neistoty a obáv.

Preto by som chcela venovať toto fórum všetkým rodičom, ktorí majú svojich anjeličkov v nebíčku a chcú mať ďalšie miminko. Je venované rodičom - mamičkám, ktoré túžobne očakávajú svoje bábätko a chceli by prispieť do diskusie ako to prežívajú, aké sú ich každodenné radosti, či starosti.

Taktiež chcem fórum venovať všetkým, ktorí nám môžu napísať ako im život plynie ďalej, ako sa vyrovnali a popasovali so svojím životným úderom po strate dieťatka.

Toto diskusné fórum by som jednoducho chcela nazvať a život ide ďalej ....
 


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 .....
 Suzzane   18.06.2003   21:03:38 
 RE: .....
 Marika   06.07.2003   21:07:35 
 RE: .....
 Martina   02.07.2003   08:37:05 
 RE: .....
 Petra   11.07.2003   10:14:24 
 RE: .....
 Andrea   18.08.2003   00:44:33 
 RE: .....
 anjeliky   26.01.2004   16:02:38 
 RE: .....
 Vanda   22.02.2004   09:17:38 

  Titel : RE: .....
Autor: anjeliky  ()     Datum:  26.01.2004 16:02:38

Odkedy som objavila stranky Anjelikov, rada si v "nich" listujem. Takze az teraz som citala tento pekny prispevok. Uz si urcite medzicasom mamicka krasnej malej Christiny...

Lekarov netreba brat na 100%, co mozem potvrdit aj ja so svojim skusenostami. Vo veku 17 rokov som navstivila gynekologa a prosila som ho o predpisanie antikoncepcie, lebo som mala relativne "vaznu" znamost a studium pred sebou. Lekar ma vysetril a povedal mi s "plechovou tvarou", ze antikoncepcia je pre mna zbytocna, lebo nebudem mat deti z dovodu, ze mam malu maternicu a som sledovana na endokrinologii. V tom momente sa mi zrutil svet. Dalsia lekarka po kontrolnom vysetreni povedala, ze nejaka sanca tu je... Moja znamost trvala dalej a je fakt, ze som neotehotnela celych 5 rokov. Sice nie z tohto dovodu, ale rozisli sme sa... Mala som novu znamost a kedze som bola dostudovana a "neplodna" antikoncepciu som neriesila... A v prvom cykle som otehotnela. Na ultrazvuku mi vyhrkli slzy stastia... Aj ked som otehotnela neplanovane z dovodov uvedenych vyssie ma ani vo sne nenapadlo ine riesenie ako mat dieta. Vztah nevydrzal, ale ja mam teraz pubertalneho syna. Potom som uz antikoncepciu riesila... Az po uplynuti dost rokov som nasla moju verim, ze zivotnu lasku. Hned v zaciatkoch vztahu mi vravel, ze je nestastny, lebo je "neplodny" z dovodu operacie (obrateny semennik) a ma malo pohyblive spermie a po dietati tuzi. Ja ako "neplodna" so "skusenostou" som si z toho hlavu nerobila a slubila som mu, ze urobim vsetko pre to, aby sme dieta mali, ked pride cas a ak bude treba, podstupim aj umele oplodnenie. Ked prisiel cas a ja som vysadila antikoncepciu, ostala som hned tehotna... Dalsi pribeh som pisala v inom diskusnom fore... Takze neberte lekarov az tak vazne. Nadej je vzdy a my dvaja "neplodni" sme tu ako dokaz.
Danka

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: