Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Milí návštevníci, ako už väčšina z Vás vie, ikonka - naše detičky - je venovaná všetkým rodičom, ktorí majú za sebou trpkú skúsenosť straty dieťatka, no nestratili odvahu žiť ďalej. Fotografie detičiek sú svedectvom toho, že i po ťažkých životných skúsenostiach, už v mnohých rodinách zasvietilo slniečko nádeje a šťastia v podobe krásnych detičiek.
Avšak životný úsek rodičov počas snaženia sa o ďalšie dieťatko alebo počas očakávania jeho príchodu na svet, je častokrát veľmi ťážké obdobie plné neistoty a obáv.

Preto by som chcela venovať toto fórum všetkým rodičom, ktorí majú svojich anjeličkov v nebíčku a chcú mať ďalšie miminko. Je venované rodičom - mamičkám, ktoré túžobne očakávajú svoje bábätko a chceli by prispieť do diskusie ako to prežívajú, aké sú ich každodenné radosti, či starosti.

Taktiež chcem fórum venovať všetkým, ktorí nám môžu napísať ako im život plynie ďalej, ako sa vyrovnali a popasovali so svojím životným úderom po strate dieťatka.

Toto diskusné fórum by som jednoducho chcela nazvať a život ide ďalej ....
 


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 strata dietatka
 klara   24.09.2013   22:41:49 
 RE: strata dietatka
 kolemjdoucí otec   28.10.2014   22:32:18 
 RE: strata dietatka
 Kalja   25.09.2013   14:37:02 
 RE: strata dietatka
 eva   25.09.2013   00:30:23 
 RE: strata dietatka
 Jamesinka   03.10.2013   18:05:50 

  Titel : strata dietatka
Autor: klara  ()     Datum:  24.09.2013 22:41:49

Prisla som o svoje dietatko predcasnym porodom.Narodila sa zdrava ale neprezila.Prechadzam odvtedy menlivym obdobim.Raz to zvladam ako tak..potom zase je to horsie..ale jedno co zostava je neskutocny hnev..mam pocit ze som horsi clovek ..neznesiem pohlady na kociky..na tehotne zeny..najradsej by som sa prestahovala na kontinent kde nie su tehotne zeny ani babatka v kocikoch..obrovska agresivita je vo mne a hnev..ludia po takej tragedii su skor citlivejsi ..no ja viac agresivnejsia a plna hnevu..co s tym ?

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: