Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Milí návštevníci, ako už väčšina z Vás vie, ikonka - naše detičky - je venovaná všetkým rodičom, ktorí majú za sebou trpkú skúsenosť straty dieťatka, no nestratili odvahu žiť ďalej. Fotografie detičiek sú svedectvom toho, že i po ťažkých životných skúsenostiach, už v mnohých rodinách zasvietilo slniečko nádeje a šťastia v podobe krásnych detičiek.
Avšak životný úsek rodičov počas snaženia sa o ďalšie dieťatko alebo počas očakávania jeho príchodu na svet, je častokrát veľmi ťážké obdobie plné neistoty a obáv.

Preto by som chcela venovať toto fórum všetkým rodičom, ktorí majú svojich anjeličkov v nebíčku a chcú mať ďalšie miminko. Je venované rodičom - mamičkám, ktoré túžobne očakávajú svoje bábätko a chceli by prispieť do diskusie ako to prežívajú, aké sú ich každodenné radosti, či starosti.

Taktiež chcem fórum venovať všetkým, ktorí nám môžu napísať ako im život plynie ďalej, ako sa vyrovnali a popasovali so svojím životným úderom po strate dieťatka.

Toto diskusné fórum by som jednoducho chcela nazvať a život ide ďalej ....
 


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 strata dietatka
 klara   24.09.2013   22:41:49 
 RE: strata dietatka
 kolemjdoucí otec   28.10.2014   22:32:18 
 RE: strata dietatka
 Kalja   25.09.2013   14:37:02 
 RE: strata dietatka
 eva   25.09.2013   00:30:23 
 RE: strata dietatka
 Jamesinka   03.10.2013   18:05:50 

  Titel : RE: strata dietatka
Autor: eva  ()     Datum:  25.09.2013 00:30:23

klara, musis byt silna a nezanevriet na seba a uz vobec nie na tehotne zeny alebo maminy s kocikmi.mali jednoducho viac stastia ako my. vobec nie si horsi clovek, musi to len preboliet a ver mi ze coskoro budes opat na deticky pozerat s usmevom.ja som prisla o svojho chrobacika pred dvomi tyzdnami...priroda to tak chcela, tak na koho sa hnevat?...ale nie je vsetkym dnom koniec a verim ze este v nasich rukach pomojkame krasne deticky. drz sa a bud silna

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: