Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Vzkaz od mého andělíčka Petříčka
 Eva M.   07.03.2002   20:53:54 
 RE: Vzkaz od mého andělíčka Petříčka
 Miriam   25.08.2012   03:42:00 
 RE: Vzkaz od mého andělíčka Petříčka
 katarína svobodová   09.12.2006   11:36:50 
 RE: Vzkaz od mého andělíčka Petříčka
 jana   01.12.2006   18:12:45 
 RE: Vzkaz od mého andělíčka Petříčka
 Renata   08.02.2006   14:07:55 
 RE: Vzkaz od mého andělíčka Petříčka
 anjeliky   29.12.2003   16:00:49 
 RE: Vzkaz od mého andělíčka Petříčka
 Majka   16.08.2002   09:57:23 
 Pro andělíčky je moc d?ležitá naše láska
 Eva M.   16.08.2002   10:55:47 
 RE: Pro andělíčky je moc d?ležitá naše láska
 Majka   19.08.2002   12:16:57 
 RE: Vzkaz od mého andělíčka Petříčka
 Jája (38)   05.04.2002   21:57:41 

  Titel : Pro andělíčky je moc d?ležitá naše láska
Autor: Eva M.  ()     Datum:  16.08.2002 10:55:47

Milá Majko,

přečetla jsem si Tvé smutné povídání a mám slzy v očích. Je mi moc líto Tebe i Tvé dcerušky Haničky. Chtěla bych Tě nějak potěšit, ale vůbec mě nenapadá jak.

Můžeme doufat, že Tvoje Hanička už v nebíčku dozvěděla, jak to bylo: Žes ji moc chtěla a že to není Tvoje vina, že se nemohla narodit. Věřím také, že Hanička v nebíčku cítí Tvou lásku, kterou jí posíláš svým zoufalým srdíčkem. Věřím, že Hanička se na Tebe nezlobí a že už jí je dobře. Třeba si teď zrovna Tvoje Hanička hraje s mým malým Petříčkem na nějakém nebeském písku a je jim dobře - však v nebi už by nemělo být žádné trápení ani slzy.

Myslím, že pro naše andělíčky je naše láska hodně důležitá. Před časem jsem četla smutnou knížečku - příběh maminky, která měla už tři děti a čtvrté nenarozené se rozhodla dát pryč. Bohužel nevím, jak se ta knížečka jmenovala, bylo to o nenarozené holčičce jménem Tilly - možná bylo tohle jméno i v názvu knížky?

Ta maminka měla nějaký sen či vidění, že k nim domů přišla na "návštěvu" ta holčička Tilly, protože byla moc smutná, že nezná svou rodinu a že neví, jak se mají a jestli se mají navzájem rádi - a jestli by měli rádi i ji. Ta holčička si s maminkou dlouho povídala, řekly si hodně důležitých věcí a ujistily se, že se mají rády. Maminka holčičce na její přání ukázala obrázky jejích sourozenců a tatínka - všichni si byli podobní. Hrozně moc jsem u toho brečela.

Maminka té holčičce říkala, že jí moc mrzí, co se stalo, a že kdyby mohla vrátit čas, tak už by to neudělala. Pak ta maminka měla chvíli vidění, že okolo domů v jejich městě létá hodně podobných malých andělíčků, kteří hledají, ke komu patří, a snaží se zjistit, jestli je má někdo rád.

Ta holčička Tilly se pak s maminkou rozloučila, že už musí zpátky nahoru do nebíčka, kde je to moc pěkné. Vracela se nahoru šťastná, že ji její maminka má ráda. Ujištění o tom, že jí její maminka má ráda, bylo jako poklad, který si Tilly odnášela ze svého výletu sem na zem.

Už si to přesně nepamatuju, ale vím, že to na mě hodně zapůsobilo a brečím teď znovu, i když o té knížce jenom píšu.

Majko, věř mi, že na Tebe i Tvou Haničku myslím a modlím se za Vás obě, ať máte pokoj v duši. Tobě Majko přeju, abys mohla mít další zdravé donošené děti. Jejich láska Ti hodně pomůže v překonávání bolesti ze ztráty Haničky. Kéž Vám Pán žehná a dá Vám svůj pokoj!

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: