Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Proč právě já?
 Magda   05.05.2003   22:19:49 
 RE: Proč právě já?
 Renata   09.05.2003   22:30:25 
 RE: Proč právě já?
 Dana   07.05.2003   22:01:04 
 RE: Proč právě já?
 ildi   07.05.2003   16:41:56 
 RE: Proč právě já?
 Majka   07.05.2003   16:35:51 
 RE: Proč právě já?
 Jana   06.05.2003   19:33:06 

  Titel : Proč právě já?
Autor: Magda  ()     Datum:  05.05.2003 22:19:49

Jak je člověk naivní, když se mu něco bolestného přihodí, že si pokládá otázku : "Proč právě já?" Po čase zjistí, že bolest neprožívá sám.... Je to právě 7 měsíců, co i nás potkalo neštěstí...

I když mi je 30 let, tak těhotenství nebylo vyloženě plánované. Možná i proto byla lékařova slova nádherným překvapením. Těhotenství probíhalo dobře, pan doktor mi při každé návštěvě říkal, že je to "předpisové těhotenství".Cítila jsem se dobře fyzicky i psychicky.Když byl ukončen 12 týden, tak jsem si oddychla, neboť jsem věděla, že v této době dochází nejčastěji k potratům a byla celkem v klidu, mimo obav z porodu.

Vraceli jsme se z dovolené, byl teplý zářijový den a já začala krvácet. Moc jsem se bála, aby bylo mimi v pořádku. Asi nikdy nezapomenu na to, jak poté vše probíhalo. V porodnici nám sdělili, že miminku netluče srdíčko. Nechápala jsem! Týden před "TÍM" jsem chlapečka viděla na ultrazvuku. Byla jsem ve druhém trimestru, ve 22.týdnu!! Stále se mi to v mysli odvíjí jak smutnej film. Pamatuji si každý detail - tváře lékařů+sester, pacientky, pokoje, kdo co řekl, bolest, slzy na tváři manžela, sebeobviňování, sebelítost... Hroznej strach z porodu, bolesti a o to větší, že na konci neměla být radost....

Lékaři nám doporučili vyčkat půl roku - ta doba je tu. O co větší je však touha po miminku, o to více také narůstá strach. Lékaři mi v tomhle nepomohou, s tím se asi musím poprat sama. Cítím, že by mi mohla pomoci rada někoho, kdo si tímhle vším prošel. Ozve se mi někdo ??

Magda

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: