Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Milí návštevníci, rada Vám chcem predstaviť Poradenské fórum na internetových stránkach Anjeliky. Na jeho vedenie sa podujal lekár - sám postihnutý stratou dieťatka. Pred niekoľkými rokmi sa jeho manželke predčasne narodili dvojičky chlapci. Obidve detičky od začiatku statočne bojovali o život, žiaľ jeden z chlapčekov po 14 dňoch života musel odísť do nebíčka....
Poradenské fórum je určené všetkým postihnutým rodičom, ktorí stratili dieťatko počas gravidity alebo krátko pred pôrodom, počas neho alebo po pôrode. Môžete položiť otázky týkajúce sa napr. ohrozenia života dieťatka. Taktiež všetky možné otázky k úmrtiu dieťatka od prvých týždňov jeho života až po pôrod. Alebo otázky ohľadom nedostatočne pochopenej, či vysvetlenej príčiny úmrtia a pod.
Prosíme o porozumenie: Otázky zo všeobecno-gynekologickej poradne, nepatria do tohoto fóra. (Jedná sa napríklad o otázky o nepravidelnej menštruácii, problémy s otehotnením, antikoncepcia, liečba zápalov alebo hrčiek na prsníku a pod.; tieto problémy sa riešia v poradniach na mnohých iných internetových stránkach).

 

    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 prosím o pár rád
 Valeria   11.04.2013   20:00:20 
 RE: prosím o pár rád
 tmonika   05.06.2013   15:48:55 
 RE: prosím o pár rád
 Eva   17.04.2013   23:10:59 
 RE: prosím o pár rád
 Valeria   18.04.2013   09:44:19 
 RE: prosím o pár rád
 Eva   19.04.2013   23:22:22 
 RE: prosím o pár rád
 Valeria   01.05.2013   17:58:35 
 RE: prosím o pár rád
 Eva   05.05.2013   13:50:49 

  Titel : RE: prosím o pár rád
Autor: Valeria  ()     Datum:  18.04.2013 09:44:19

Ďakujem za odpoveď.. a tie málo okysličené miesta na placente mohli nejako poškodiť plod alebo spôsobiť kontrakcie a následne pôrod?.. viete trápi ma že mám papiere na ktorých sú veci ktorým vôbec nerozumiem a viem že aj ked lekári vraveli že bolo všetko ok, niečo určite nebolo vporiadku ked sa toto stalo.. Ja by som chcela len logickú odpoveď od niekoho že PREČO ma môj drobček mal potrebu opustiť a keď mi to niekto povie dám tejto téme navždy pokoj..

Pred dvoma týždňami som sa bála strašne tých snov, že si zo sna ublížim lebo som sa zobudila na to že si hryziem peru až do krvi alebo som mala doškrabané nohy a mala som pocit že môj stav je zrelý na návštevu u psychológa.. nie neľutuj ma to ma asi ešte viac zarmúti.. človek nepotrebuje v týchto časoch ľútosť ale lásku, podporu, pochopenie a hlavne nabrať veľa síl pre nový začiatok.. Najlepšie je že som nazbierala dostatok fyzickej sily ktorú využívam na odpútanie pozornosti aby sa zotavila aj tá psychická stránka a tým že na to myslím menej už aspoň nemám úplne každý deň tie sny a začínam to znášať lepšie.. Doma stále niečo upratuje, varím a vymýšľam pri hudbe aby som na to nemyslela, začala som s mladšou sesternicou, ktorá sa udržiava v kondičke najprv chodiť do prírody na prechádzku postupne sme začali behávať a aj bicyklovať ale najväčším krokom je u mňa že som si začala hladať prácu na ktorú si zameriam pozornosť asi naplno.. A to je úplná pravda že slzy, krik a úprimné vyrozprávanie sa zo všetkého asi najviac pomáha..

Ďakujem že sa našla jedna dobrá duša a odpovedala na moje otázky, ktoré sa mi denno denne stavajú do cesty..

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: