Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Milí návštevníci, rada Vám chcem predstaviť Poradenské fórum na internetových stránkach Anjeliky. Na jeho vedenie sa podujal lekár - sám postihnutý stratou dieťatka. Pred niekoľkými rokmi sa jeho manželke predčasne narodili dvojičky chlapci. Obidve detičky od začiatku statočne bojovali o život, žiaľ jeden z chlapčekov po 14 dňoch života musel odísť do nebíčka....
Poradenské fórum je určené všetkým postihnutým rodičom, ktorí stratili dieťatko počas gravidity alebo krátko pred pôrodom, počas neho alebo po pôrode. Môžete položiť otázky týkajúce sa napr. ohrozenia života dieťatka. Taktiež všetky možné otázky k úmrtiu dieťatka od prvých týždňov jeho života až po pôrod. Alebo otázky ohľadom nedostatočne pochopenej, či vysvetlenej príčiny úmrtia a pod.
Prosíme o porozumenie: Otázky zo všeobecno-gynekologickej poradne, nepatria do tohoto fóra. (Jedná sa napríklad o otázky o nepravidelnej menštruácii, problémy s otehotnením, antikoncepcia, liečba zápalov alebo hrčiek na prsníku a pod.; tieto problémy sa riešia v poradniach na mnohých iných internetových stránkach).

 

    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 prosím o pár rád
 Valeria   11.04.2013   20:00:20 
 RE: prosím o pár rád
 tmonika   05.06.2013   15:48:55 
 RE: prosím o pár rád
 Eva   17.04.2013   23:10:59 
 RE: prosím o pár rád
 Valeria   18.04.2013   09:44:19 
 RE: prosím o pár rád
 Eva   19.04.2013   23:22:22 
 RE: prosím o pár rád
 Valeria   01.05.2013   17:58:35 
 RE: prosím o pár rád
 Eva   05.05.2013   13:50:49 

  Titel : RE: prosím o pár rád
Autor: Valeria  ()     Datum:  01.05.2013 17:58:35

Presne tak, ani ja sa nesnažím zabudnúť lebo to sa proste ani nedá ale aspoň upútať pozornosť na iné smery a záujmy.. aj mne sa o malom snívalo že bol v prababkinom náručí a taký bol nádherný a šťastný, prababka umrela dva týždne pred mojim potratom a tí dvaja človiečikovia boli pre mňa všetko pravdaže aj s priateľom ktorý mi je neskutočnou oporou a táto udalosť nám neskutočne posilnila vzťah.. som ti vďačná že si mi napísala :) a že som aj ja som mala komu napísať pretože mám zopár kamarátok ktoré tiež prešli potratom ale pred tým už jedno alebo dve detičky už majú a to je predsalen iné ako mať hneď prvú skúsenosť potrat a eštektomu v takom štádiu tehotenstva.. oni mali aspoň jedno bábo ktoré im rýchlejšie odpútalo pozornosť od tej udalosť ale hoci im to možno viac pripomýnalo že o čo prišli a to je na tom asi tá horšia stránka.. zdravotný stav sa mi už našťastie zlepšuje, krvácanie mám už konečne slabšie a myslím že je to pravda že čím je človek vo väčšej psychickej pohode tým je lepšie aj jeho zdravie lebo to určite spolu súvisí..

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: