Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Velka bolest
 marta   27.12.2002   19:15:38 
 RE: Velka bolest
 Zuzana   31.12.2002   16:20:45 
 RE: Velka bolest
 Jana   14.03.2003   18:49:34 
 RE: Velka bolest
 Majka   06.01.2003   10:29:00 
 RE: Velka bolest
 tana   06.03.2003   15:07:39 

  Titel : RE: Velka bolest
Autor: Majka  ()     Datum:  06.01.2003 10:29:00

Aj moje babo od nas odislo takto skoro - v 13-tom tyzdni, len s tym rozdielom, ze mi na ultrazvuku tu strasnu spravu povedali prave v den mojich narodenin. A nic neprebehlo bez komplikacii hlavne kvoli "uzasnej ochote a starostlivosti" nasich zdravotnickych zariadeni a ludi v nich. Velmi dlho budes zavidiet mamickam s kociarikmi a este viac buducim mamickam, ale aj to prekonas, o to skor ak mas niekoho s kym sa mozes porozpravat o tom co citis (velmi mi pomohli tieto stranky). A nenechaj sa odradit recami, ze to nic ved budete mat dalsie. Ano, mozno raz, ale to uz bude iny cloviecik. Stale na nasu Hanicku myslim, zvlast v tychto dnoch - teraz niekedy by prisla na svet. Je to priblizne pol roka. Vtedy som si tiez myslela, ze nevydrzime cakat a tu strasne bolavu prazdnotu sa pokusime, napriek vsetkym odporucaniam lekarov, vyplnit cakanim na ine malicke stvorenicko. Ale preckali sme to (museli sme vzhladom na pooperacne komplikacie), pocitala som dni, kedy sa uz konecne budeme moct zacat o nieco pokusat. Uz preslo dost casu a ja namiesto radosti citim hrozny strach, ze sa vsetko zopakuje. Nedari sa mi to prekonat. Mozno to je dalsia faza, ktora po case tiez prejde - dufam.
Prajem Ti vela sil a hlavne chapajucich ludi okolo seba. Ulavi sa Ti, len musis byt trpezliva.
Majka

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: